0
K pokladně

Cábů Bageta šumavská

200 g
Běžná cena
57,90 Kč 289,50 Kč/kg

Značka: Cábů

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Jihočeské bagety Cábů, unikátně jednoduchá kombinace kvalitních ingrediencí na lahodném dresinku a ve zlatavě upečené bagetce.
Díky výrobě obložených baget, můžete vybírat z opravdu velké nabídky ingrediencí a chutí.

O ZNAČCE

Produkty studené kuchyně se značkou Cábů píší už více než dvacetiletou historii. V čistě rodinné firmě z jihočeské Křemže, položené v podhůří Blanského lesa, se svých úkolů zvolna ujímá druhá nastupující generace.

Jižní Čechy jsou krajem invenčních a pracovitých lidí, s tradicí poctivého zemědělství a naštěstí s jen málo narušenou krajinou. Naší snahou bylo, je a bude oněch předpokladů bezezbytku využívat.

Místní zemědělské produkty, péče o kvalitu práce, neustálé zdokonalování receptur, vysoké osobní angažmá, fyzické i psychické nasazení posunuly společnost z malé lokální výrobny o 40 m2 na jednoho z největších producentů svého druhu v regionu, s distribuční sítí po celé ČR.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovat v suchu a chladu při teplotě 4-8°C. Po otevření obalu ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
Lahůdky u Cábů s.r.o., NOVÝ DOUBEK 325, KŘEMŽE, 382 04
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

50% bageta světlá (pšeničná mouka, voda, emulgátor, rostlinný tuk, aroma, droždí sůl, zlepšující pekařský přípravek - ječný a pšeničný slad, cukr, stabilizátor, sojová mouka, kyselina askorbová, cystein), 18% debrecínská pečeně (80% vepřová pečeně, voda, sůl, konzervant dusitan sodný, cukr, živočišná bílkovina, stabilizátory di a trifosforečnany, antioxidant askorban sodný, zahušťovadla guma euchema,xanthan, modifikovaný škrob, paprika, paprikový extrakt), majonézový dresink (řepkový olej, jogurt, žloutek, hořčice, modifikovaný bramborový škrob, stabilizátory karubin, guma guar, xanthan, konzervant sorban draselný, benzoan sodný), sýr eidam 30% t.v.s. (mléko, mlékařské kultury), 5% herkules (vepřové maso a sádlo, hovězí maso, sůl, konzervant dusitan sodný,vepřové kůže, koření, dextróza, barvivo z červené řepy, antioxidant erythorban sodný, košenila), sterilovaná okurka.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1396 kJ
Energetická hodnota 334 kcal
Tuky 18 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.9 g
Sacharidy 30 g
Z toho cukry 1.5 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 1.2 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Sója Ano
Mléko Ano
Hořčice Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1026154