0
K pokladně

Sunar příkrm Kuskus s kuřecím masem a zeleninou

120 g
Běžná cena
59,90 Kč 499,17 Kč/kg

Značka: Sunar

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Chutné a syté jídlo s jemnou konzistencí bez kousků. Obsahuje minimálně 50 % kvalitní zeleniny a maso. Ochucené pouze bylinkami, bez přídavku soli a konzervačních látek.

Můžete ji podávat od ukončeného 6. měsíce.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem. 

Příprava

Kapsičku můžete ohřát v teplé vodní lázni. Pokud kapsičku ohříváte, obsah ihned spotřebujte a znovu již neohřívejte. Díky praktickému uzávěru je vhodná na cesty.  Dokud dítě neumí jíst samo, vymáčkněte kaši na lžičku nebo do misky. 

O značce

Svůj název Sunar získal v 50. letech minulého století spojením slov SUšená NÁRodní a dodnes je symbolem zdravého vývoje celého národa. Pro správný růst a vývoj potřebují děti kvalitní výživu bez barviv, aromat a konzervantů. Do Sunaru jsou přidávány vitaminy a minerální látky.

 

     

 

Skladovací podmínky
teplota: do +20°C Skladovací podmínky: Trvanlivé
Název a adresa výrobce
HERO CZECH, s.r.o., Radlická 751/113e, 15800 Praha, Jinonice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 279 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 279 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelenina 50 % (rajčatový koncentrát 21 %, mrkev 15 %, cibule 10 %, červená paprika 4 %), pitná voda, kuskus 14 % (tvrdá pšenice), kuřecí maso 8 %, řepkový olej, rýžová mouka, bazalka, oregano, obiloviny obsahující LEPEK

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 304 kJ
Energetická hodnota 72 kcal
Tuky 3.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 7.8 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 2.9 g
Sůl 0.05 g

Alergeny

Lepek Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002549