0
K pokladně

Double Dutch Indian Tonic Water Multipack 4x200ml

800 ml
Běžná cena
139,90 Kč 174,88 Kč/l

Značka: Double Dutch

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Některými milovaný, některými nenáviděný ...., ale odvěký parťák ginu. Hlavním cílem holek z Double Dutch bylo vytvořit tonik, který odmění Vaše chuťové buňky.

Ale také správně podpoří alkoholovou složku v drinku. Je zde zvýrazněn chinin ve spojení s růžovým grepem, díky čemuž se prohloubí chuť jalovce a zjemní se tak typická hořkost toniku.

Nápoje Double Dutch vznikají výhradně bez použití umělých příchutí. Výrobce používá pouze ingrediencenejvyšší kvality v kombinaci s nejlepší minerální vodou ze severu Anglie. Všechny produkty značky jsou navíc nízkokalorické.

O značce

Příběh toniků a limonád Double Dutch se začal psát v roce 2016. Za značkou stojí sestry Joyce a Raissa de Haasovy. Název Double Dutch je přímočarý – jde o dvojčata, která pochází z Nizozemska, rodiště ginu. Před několika lety se však jejich láska k lihovinám změnila ve frustraci – zatímco výběr destilátů neustále rostl, jejich nealkoholičtí partneři zůstali opomenuti.

Proto se sestry de Haasovy rozhodly začít experimentovat s různými příchutěmi mixerů, jež zpočátku vyráběly u sebe v kuchyni, aby ozvláštnily večírky s přáteli. Později projekt představily coby svou závěrečnou práci na britské University CollegeLondon. Získaly za něj ocenění Foodpreneur a s ním také prostředky na jeho realizaci. Vznikly tak první dvě příchutě Double Dutch: granátové jablko & bazalka a okurka & meloun. Dnes portfolio Double Dutch tvoří dvanáct produktů.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
Double Dutch Liited, 22-25 Portman Close, Marylebone, W1H 6BS London
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Perlivá voda, cukr, kyselina citronová, přírodní aroma, Kyselina askorbová, chinin.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 142 kJ
Energetická hodnota 31 kcal
Tuky 0.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 7.5 g
Z toho cukry 7.5 g
Bílkoviny 0.1 g
Sůl 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1026030