0
K pokladně

Avokádo Čubrica

22 g
Běžná cena
15,90 Kč 722,73 Kč/kg

Značka: Avokádo

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Čubrica je určena na rožněné pokrmy bulharské kuchyně, do jídel jako je kebab, musaka, džuvec; do směsí zeleniny a masa.

O výrobci 

Společnost Pěkný-Unimex je součástí nadnárodní skupiny Prymat Group, která se řadí mezi přední výrobce koření ve střední a východní Evropě. Prymat Group se dynamicky stále rozvíjí díky velkým investicím do strojů, nových technologií a infrastruktury, stejně jako efektivním řízením díky systémům SAP a normám IFS a HACCP.

Velmi rychlý dynamický rozvoj zařadil společnost Pěkný-Unimex mezi přední významné představitele kořenářských producentů na českém trhu.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Pěkný - Unimex s.r.o., Rubešova 72/9, Vinohrady, Praha 2, 120 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jedlá sůl, CELER kořen sušený, pískavice řecké seno, saturejka, celer list sušený, škrob, kurkuma mletá, chilli mleté. Výrobek může obsahovat: obiloviny obsahující LEPEK, VEJCE, MLÉKO (včetně laktózy), SÓJU, HOŘČICI, ARAŠÍDY a SEZAM.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 879 kJ
Energetická hodnota 210 kcal
Tuky 2.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.9 g
Sacharidy 28 g
Z toho cukry 8.8 g
Bílkoviny 9.1 g
Sůl 31.4 g

Alergeny

Celer Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1025954