0
K pokladně

Sunar Kapsička ovocná kašička mix ovoce a ovesné vločky

120 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
44,90 Kč 374,17 Kč/kg

Značka: Sunar

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Ovocno-obilná přesnídávka, nemléčná, pasterovaná. Obsahuje vyzrálé šťavnatého ovoce, vybrané cereálie a přidané vitamíny a minerální látky. Cereálie děti zasytí a dodají více energie než čistě ovocné kapsičky.

Praktické balení s bezpečnostním uzávěrem. Hodí se na doma i na cesty.

Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.
 

O značce

Svůj název Sunar získal v 50. letech minulého století spojením slov SUšená NÁRodní a dodnes je symbolem zdravého vývoje celého národa. Pro správný růst a vývoj potřebují děti kvalitní výživu bez barviv, aromat a konzervantů. Do Sunaru jsou přidávány vitaminy a minerální látky.

 

     

 

Adresa dodavatele
HERO CZECH s.r.o., Radlická 751/113e, 150 00 Praha 5, Česká republika
Návod k přípravě
Výrobek je určen k okamžité konzumaci. Před otevřením zkontrolujte těsnost obalu. Podávejte při pokojové teplotě. Dokud dítě neumí jíst samo, vymáčkněte kaši na lžičku nebo do misky.
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 24C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Chraňte před přímým slunečním zářením. Baleno v ochranné atmosféře. Výrobek je určen k okamžité konzumaci. Otevřené balení uchovejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 260 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 260 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ovocné pyré 51 % (hruškové pyré 18 %, mangové pyré 14 %, banánové pyré 12 %, jablečné pyré 7 %), pitná voda, ovesná mouka 4 %, drcené ovesné vločky 2,5 %, kukuřičná mouka 2 %, řepkový olej, citronová šťáva, minerální látky (fosforečnan vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný), vitaminy (C, niacin, E, thiamin (B1), B6, kyselina listová).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 332 kJ
Energetická hodnota 79 kcal
Tuky 1.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 13.3 g
Z toho cukry 5.8 g
Vláknina 1.9 g
Bílkoviny 1.2 g
Sůl 0.01 g

Alergeny

Lepek Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002534