0
K pokladně

Berger Wellness šunka (89% masa)

100 g
Akční cena 47,90 Kč
od 4 ks
54,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
59,90 Kč 599,00 Kč/kg

Značka: Berger

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Obzvláště lehký požitek ze šunky, 89% masa.

Šunka Wellness s pouhými 2 % tuku odpovídá novému, lehkému přístupu k životu a splňuje potřebu uvědomělé výživy v každém ohledu - s plnou chutí.

O VÝROBCI

S Bergerem jsou dobré věci skutečně na dosah ruky. Opravdu velice blízko. Protože zvířata pro naše produkty Regional-Optimal chová výhradně 43 vybraných rakouských zemědělců nacházejících se v okruhu max. 50 kilometrů od našeho závodu v Sieghartskirchen. Zde jsou k dispozici různé typy ustájení - plně roštové podlahy, slaměná podestýlka a venkovní klimatické boxy.

    

Krmivo je 100% bez GMO. Kukuřice a obilí pocházejí z vlastní produkce zemědělců nebo z nedalekého Podunají. Tím, že nepoužíváme sójový šrot ze zámoří, ušetříme ovzduší CO2, které poškozuje klima, a zároveň zajišťujeme živobytí zemědělcům v regionu.

    

KVALITA RUČNÍ VÝROBY

Dokonalá šunka je výsledkem harmonické souhry chuti a vzhledu, obsahu a formy. Do dosažení tohoto bodu je třeba provést mnoho malých i velkých pohybů rukou. Každému z nich se věnujeme s velkou péčí. Důvěřujeme manuální práci - ne proto, že bychom museli, ale protože víme, jaký je v tom rozdíl.

    

UDRŽITELNÉ OBALY

Oblíbená 100g balení šunky nyní dostávají nový "obleček", který je nejen atraktivní, ale také obzvláště šetrný k životnímu prostředí, protože je vyroben z recyklovatelné fólie, kterou lze zapojit do recyklačního cyklu. Navíc je fólie lehčí - jen díky tomu se ročně ušetří 24 tun plastu.

    

UDRŽITELNÝ ZDROJ ENERGIE

Energii vyrábíme pomocí solárního termálního systému o rozloze 1 087 m², který se používá k vaření šunky. V roce 2014 byl náš solární termický systém doplněn o 121 m² vysokoteplotních solárních kolektorů a byl instalován fotovoltaický systém o rozloze 1 183 m². Zde vyrobená elektřina se používá přímo v podniku k chlazení a klimatizaci.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +2°C do +6°C.
Název a adresa výrobce
Fleischwaren Berger GESMBH & CO KG, Koglerstrasse 8, Sieghartskirchen 3443, Rakousko
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso, pitná voda, jedlá sůl, maltodextrin, dextróza, stabilizátory: E450, E451, E452, směs koření, extrakty z koření, antioxidant: E301, konzervant: E250.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 431 kJ
Energetická hodnota 102 kcal
Tuky 2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.8 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 20 g
Sůl 2 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 80 - 89%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1025197