0
K pokladně

Drutep Škrobenka Z levandule

5 kg
Běžná cena
539,90 Kč 107,98 Kč/kg

Značka: Drutep

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Tekutý přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Tradiční český výrobek, který používaly již naše maminky. Škrobenka Z je syntetický přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Záclony i prádlo získají novější, bohatší vzhled, příjemnou vůni a dlouhodobou apreturu. Používá se pro škrobení ruční i v automatických pračkách.


Použití

Při praní v automatické pračce dávkujte na jednu standardní náplň pračky (4-5 kg prádla) podle potřeby 2-4 uzávěry (40-80g) do poslední máchací lázně. Pro ruční škrobení dávkujte 4-6 uzávěry (80-120g) na 10l vody. Záclony sušte vyrovnané! Nevařte! Chraňte před mrazem! Před použitím zatřepejte!

 

 

BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ:

Látka nebo směs nejsou nebezpečné podle nařízení (ES) č. 1272/2008 (CLP).

 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Chraňte před mrazem
Název a adresa výrobce
DRUTEP, družstvo, JATEČNÍ 229, OSEK, 417 05
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

PARFUM, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, BUTYPHENYL METHYLPROPINAL, BENZISOTHIAZOLINNONE, METHYLISOTHIAZOLINE, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDAMINE, 5 - 15% POLYVYLACETÁT, STABILIZÁTOR

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024912