0
K pokladně

Haribo Goldbären Zlatí medvídci želé mini

250 g
Běžná cena
99,90 Kč 399,60 Kč/kg

Značka: Haribo

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Želé s ovocnými příchutěmi.

O výrobci

Hans Riegel se narodil v roce 1893 ve Friesdorfu u Bonnu. Vyučil se cukrářem a stává se podílníkem ve firmě Heinen & Riegel. Dne 13. prosince 1920 zakládá HARIBO (HAns RIegel BOnn) a v prádelně na dvorku zahajuje výrobu cukrovinek pouze s jedním pytlem cukru, mramorovou deskou, stoličkou, kamny, měděným kotlíkem a válečkem. V roce 1921 se jeho žena Gertrud stává prvním zaměstnancem této mladé firmy.

Úspěch HARIBO se neomezil pouze na německý trh: Jako světový lídr v oblasti ovocného želé a lékořice je HARIBO dnes zastoupeno ve více jak 100 zemích světa! HARIBO vyrábí na 16 místech v deseti zemích a zaměstnává přes 7 000 pracovníků, kteří se starají o to, aby spotřebitelé měli vždy dostatek svých oblíbených produktů – v obvyklé a znamenité kvalitě.

 

 

Skladovací podmínky
Chraňte před teplem a vlhkem
Název a adresa výrobce
Haribo CZ s.r.o.Maříkova 50 621 00 Brno
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Glukózový sirup, cukr, jedlá želatina, dextróza, ovocná šťáva z koncentrátu: jablko, jahoda, malina, pomeranč, citron, ananas, kyselina: kyselina citronová, ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, řasa spirulina, jablko, černý bez, pomeranč, černý rybíz, kiwi, citron, aronie, mango, mučenka, hroznové víno, aroma, extrakt z černého bezu, lešticí látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1459 kJ
Energetická hodnota 343 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 77 g
Z toho cukry 46 g
Bílkoviny 6.9 g
Sůl 0.07 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024760