0
K pokladně

Aviko Zig Zag Křupavé vlnkované hranolky

750 g
Běžná cena
74,90 Kč 99,87 Kč/kg

Značka: Aviko

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Aviko Zig Zag patří mezi oblíbené vlnkované hranolky a není se čemu divit! Díky hlubokému vlnkovanému řezu jsou tyto hranolky mimořádně křupavé a zlatavé.

Tip na přípravu

Mohou se připravovat jak ve fritéze, tak v troubě, to neumí každá hranolka. Nejčastěji se servírují jako pochoutka se solí, kečupem nebo omáčkami. Vyzkoušejte je i jako přílohu k hlavnímu chodu.


 

O značce

Společnost Aviko vznikla v roce 1962 a během svého působení se stala jedním ze čtyř největších výrobců bramborových specialit na světě. V roce 2002 se výlučným majitelem značky Aviko stala skupina Royal Cosun. V současné době máme padesátiprocentní podíl na trhu chlazených hranolek. Tohoto výsledku se nám podařilo dosáhnout díky spojení mnohaletých zkušeností, zevrubných znalostí produktů, dokonalé logistice a především díky výjimečnému přístupu k zákazníkům.

Adresa dodavatele
British Food s.r.o., Přerušená 189/4, 160 00 Praha 6, Česká republika
Skladovací podmínky
-12°C 1 měsíc, -18°C viz datum minimální trvanlivosti v dolní části obalu. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! Skladujte při teplotě -18°C a nebo nižší.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Brambory, palmový olej 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 654 kJ
Energetická hodnota 156 kcal
Tuky 4.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 25 g
Z toho cukry 0.8 g
Vláknina 2.8 g
Bílkoviny 2.5 g
Sůl 0.1 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024643