0
K pokladně

Pampero Especial

700 ml
Běžná cena
499,90 Kč 714,14 Kč/l

Značka: Pampero

Země původu:
Venezuela

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Pampero Especial byl první venezuelský rum, který si zasloužil přívlastek añejo, stal se venezuelským měřítkem kvality a díky němu země zavedla normu na udělování přívlastku añejo. 

Chuť je dobře rozpoznatelná v míchaných nápojích. Je jemný, s lehce vanilkovou chutí a tóny dřeva a sladkého ovoce. Dozrával 5 až 6 let v sudech po bourbonu. Skvěle se hodí jako základ prémiových koktejlů.

O značce

Značka Pampero se zrodila roku 1938 ve Venezuelském hlavním městě Caracas. Stál za ní Alejandro Hernandez a jeho sen o výrobě nejlepších rumů světa. Alejandro způsobil v pravém slova smyslu převrat v oboru výroby alkoholu. Podařilo se mu přesvědčit Venezuelské úřady, aby ustanovily standardy kvality, resp. výroby rumu. Symbolem značky je Llanero — původní venezuelský kovboj. Symbol nezávislosti, svobody a zároveň pravá pýcha venezuelského národa. Tajemství úspěchu rumu Pampero spočívá v nejlepších surovinách (cukrová třtina a voda), alkoholu té nejvyšší kvality, intenzivním procesu staření v horkém a suchém prostředí venezuelské pampy a také v unikátní metodě míchání. Geografická poloha rovníkové Venezuely pomáhá rumu Pampero získat jeho nezaměnitelnou chuť. Podmínky procesu staření jsou po celý rok velmi intenzivní, zejména díky kombinaci vlhkosti, vysoké teploty během dne a velkého ochlazení, které přichází v noci. Pampero prochází trojnásobným procesem destilace. Rumy Pampero zrají v dubových soudcích po bourbonu, sherry nebo skotské whisky.


 

Adresa dodavatele
STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., Palírenská 641/2, Božkov, 326 00 Plzeň
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-24°C
Název a adresa výrobce
STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., Palírenská 641/2, 32600 Plzeň-Božkov
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Třtinový destilát, voda, cukr, barvivo karamel.

Obsah alkoholu
40,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024365