0
K pokladně

Haribo Balla Stixx Pendrek malina

200 g
Běžná cena
44,90 Kč 224,50 Kč/kg

Značka: Haribo

Země původu:
Salvador
Popis produktu

Želé s ovocnou příchutí.

O výrobci

Hans Riegel se narodil v roce 1893 ve Friesdorfu u Bonnu. Vyučil se cukrářem a stává se podílníkem ve firmě Heinen & Riegel. Dne 13. prosince 1920 zakládá HARIBO (HAns RIegel BOnn) a v prádelně na dvorku zahajuje výrobu cukrovinek pouze s jedním pytlem cukru, mramorovou deskou, stoličkou, kamny, měděným kotlíkem a válečkem. V roce 1921 se jeho žena Gertrud stává prvním zaměstnancem této mladé firmy.

Úspěch HARIBO se neomezil pouze na německý trh: Jako světový lídr v oblasti ovocného želé a lékořice je HARIBO dnes zastoupeno ve více jak 100 zemích světa! HARIBO vyrábí na 16 místech v deseti zemích a zaměstnává přes 7 000 pracovníků, kteří se starají o to, aby spotřebitelé měli vždy dostatek svých oblíbených produktů – v obvyklé a znamenité kvalitě.

 

 

Skladovací podmínky
Chraňte před teplem a vlhkem
Název a adresa výrobce
HARIBO CZ s.r.o. Maříkova 50 62100 Brno Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, glukózo-fruktózový sirup, PŠENIČNÁ mouka, PŠENIČNÝ škrob, palmový tuk, dextróza, kyselina: kyselina citronová, želatina, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, aroma, ovocné a rostlinné koncentráty: černý rybíz, černý bez, aronie, hroznové víno, extrakt z černého bezu, barvivo: indigotin, lešticí látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1565 kJ
Energetická hodnota 369 kcal
Tuky 3.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.2 g
Sacharidy 81 g
Z toho cukry 58 g
Bílkoviny 2.7 g
Sůl 0.01 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1024284