0
K pokladně

Philadelphia Bylinky

125 g
Běžná cena
59,90 Kč 479,20 Kč/kg

Značka: Philadelphia

Země původu:
Německo
Popis produktu

Lahodný smetanový sýr Philadelphia, plnotučný nezrající král, který je doplněn o řadu aromatických bylinek a přímo vybízí k tomu, abychom si užili jeho svěžest. 

Vyzkoušejte netradiční způsob servírování, našlehejte jej a v malých miskách podávejte se špalíčky nakrájené zeleniny. Řapíkatý celer, šťavnatá mrkev nebo osvěžující okurka mu budou zcela jistě slušet.

O výrobci

Mondelēz je přední světový výrobce cukrovinek a snacků. Firma vznikla v roce 2012 a dříve byla známá pod názvem Kraft Foods. V České republice funguje pod názvem Mondelēz od roku 2013. Spadají pod ní značky Milka, Cadbury Dairy Milk, sušenky LU, Nabisco a Oreo a v neposlední řadě i jedna z celosvětově známých značek sýru Philadelphia.

Adresa dodavatele
ALIMPEX FOOD a.s., Českobrodská 1174, Praha 198 00, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě od +1 do +8°C.
Název a adresa výrobce
ALIMPEX FOOD a.s., ČESKOBRODSKÁ 1174, PRAHA 9 - KYJE, 198 00
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 79 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 72 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Plnotučné MLÉKO, SMETANA, SYROVÁTKOVÝ bílkovinný koncentrát (z MLÉKA), bylinky 0,5%, cibule, česnek, jedlá sůl, stabilizátory (karubin, karagenan), kyselina: kyselina citronová, aroma (obsahuje CELER), mléčné kultury.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 892 kJ
Energetická hodnota 216 kcal
Tuky 20 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 13 g
Sacharidy 4 g
Z toho cukry 4 g
Bílkoviny 5.3 g
Sůl 1.03 g

Alergeny

Mléko Ano
Celer Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023899