0
K pokladně

Laktos Eidam uzený 45% sýr plátky

250 g
Běžná cena
84,90 Kč 339,60 Kč/kg

Značka: Laktos

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Uzený sýr Eidam 45%, plátky.

Populární český tvrdý plátkový sýr, zauzený a se 45% tuku v sušině pro milovníky chutí.

O VÝROBCI

Společnost Laktos, a.s. je vysoce dynamický a úspěšný obchodní subjekt, který působí na českém potravinářském trhu již od r. 1936. Zabývá se zahraničním obchodem, výrobou a distribucí mléčných výrobků do velkoobchodních i maloobchodních sítí, a to jak v rámci Evropy, tak i na trzích v Asii a Jižní Americe. Svým klientům nabízí mléčné výrobky nejvyšší kvality.

Firma Laktos, a.s. je také vlastníkem úspěšných značek, které jsou na českém trhu již několik desítek let, a proto stále si zachovávají svoji popularitu a poptávku (např. Smetánek, Jovokoktejl, Imperiál, Radlík či Laktosan).

V roce 2017 byl otevřen nový výrobní závod v Krásné Hoře nad Vltavou (okres Příbram), vybavený moderní technologií na výrobu mléčných produktů. Otevření nového závodu přispívá ke zvýšení kvality a bezpečnosti výrobků. Vyšší kapacita výroby umožňuje dodávat vlastní mléčné výrobky nejen na český a slovenský trh, ale i na zahraniční trhy.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě +2 až +8°C.
Název a adresa výrobce
Laktos a.s., Nová cesta 17, Praha 4, 140 00, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pasterované mléko, syřidlo, mlékárenské kultury, jedlá sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1369 kJ
Energetická hodnota 330 kcal
Tuky 25.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 0.5 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 25.2 g
Sůl 1.5 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023649