0
K pokladně

Tento Toaletní Papír Family 2 vrstvý

16 ks
Běžná cena
139,90 Kč 8,74 Kč/ks

Značka: Tento

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Tento Toaletní Papír Family 2 vrstvý je neparfémovaný bílý toaletní papír z čisté 100% celulózy. Je přírodní a vysoce pevný díky dvěma neobyčejně kvalitním vrstvám.

  • Balení 16 kusů,
  • 2 vrstvý,
  • 131 útržků,
  • 15,3 m +/-5%,
  • 100% celulóza.

O ZNAČCE

Populární značka Tento vyrábí toaletní papíry, hygienické kapesníky a  papírové utěrky nejvyšší kvality. Když se něco rozlije, rozsype nebo ušpiní, Tento je neocenitelným pomocníkem, který celou šlamastiku rychle vyřeší. Výrobky Tento pomůžou v kuchyni, v koupelně i při úklidu. Kořeny značky leží ve Finsku, kde sídlí její mateřská firma Metsa – světový producent různorodých výrobků ze dřeva.

O lesy se staráme – je pro nás důležité, aby naše dřevo pocházelo z udržitelně spravovaných lesů, které rostou více, než jsou využívány, a v nichžje udržována biodiverzita. Se surovinami zacházímešetrně.

Udržitelnost v každé fázi výroby – udržitelnost zohledňujeme při každém kroku naší výroby. Proto také optimalizujeme využívání vody a energie, aby bylo co nejefektivnější.

Na obalech záleží – dbáme na to, aby také naše obaly byly udržitelné. Za poslední dva roky jsme o 17 % snížili podíl plastů v obalech, ve kterých jsou baleny výrobky naší značky. Naše obalyjsou 100 % recyklovatelné.

Vyráběné blízko vás – všechny produkty vyrábíme v rozumné vzdálenosti od zdrojů surovin a od našich odběratelů. Menší vzdálenost znamená menší potřebu přepravy zboží a tím pádem i snížení emisí CO2.

 

 

Adresa dodavatele
METS Czech, s.r.o., Bubenská 1471, 170 00 Praha 7, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Metsa Tissue Czech s.r.o., NA STRŽI 65, PRAHA, 140 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% celuloza.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023424