0
K pokladně

Centropen Pero Liner 4611, sada 4 barev

Běžná cena
67,90 Kč 67,90 Kč/ks

Značka: Centropen

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Liner v novém trojhranném designu s ERGO držením. Velmi jemný plastový hrot, speciální nevysychavý inkoust, vydrží dlouho bez víčka.

  • Šíře stopy: 0,3mm
  • Délka stopy: až 1 500m

O ZNAČCE

Počátkem roku 1940 se dva dačičtí podnikatelé dohodli na společné výrobě plnicích per a následně byl dne 27. srpna 1940 vydán živnostenský list s číslem 15245/4 – VI/1940 pro „zvolené zaměstnání: Živnost mechanická tovární: výroba plnicích per a technických tužek – lisování a stříkání plastických hmot.“

V lednu 1941 byla v Dačicích zahájena výroba plnicích per. První výrobky vznikaly za vysokého podílu ruční práce. Na výrobě se v té době podílelo 20 zaměstnanců. V návaznosti na výrobní zkušenosti dílny s výrobou plnicích per byl založen společný podnik za účasti zakladatelů. Spojením úsilí obou pánů vznikla firma zabývající se tovární výrobou plnících per a stříkáním plastických hmot. Prvním výrobkem společného podniku bylo plnicí pero pod názvem STENO. Jméno pro pero vzniklo spojením příjmení obou podnikatelů.

 

 

Adresa dodavatele
OFFICEO s.r.o., Floriánova 2461, 253 01 Hostivice, Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023460