0
K pokladně

Boneco Omáčka hořčicová

1.4 l
Běžná cena
154,90 Kč 110,64 Kč/l

Značka: Boneco

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Vynikající, vyvážená omáčka příjemně žlutavé barvy, která ve svém složení obsahuje tradiční francouzskou hořčici Dijon, obohacenou ještě o celá semínka černé hořčice. Vynikající je k různým pečeným a grilovaným masům a rybě, lze ji použít i do zeleninových salátů, na zdobení různých lahůdek apod. Bretaňský apetit navazuje na mnohaletou tradici francouzských hořčic a specialit z nich připravených.

O výrobci 

Společnost BONECO a.s. je významným potravinářským subjektem se zaměřením na výrobu potravin a polotovarů pro potravinářskou výrobu se širokou škálou výrobků a to zejména: majonézy, omáčky, hořčice, lahůdkové saláty a pomazánky.

Všechny tyto výrobky vyrábíme v Kostelci nad Černými lesy ve středních Čechách a jsou uváděny pod značkou BONECO ®, jejíž tradice sahá do začátku 90. let 20. století.

Naše společnost dbá především na kvalitu výrobků nejen z hlediska receptur, ale i vysoké úrovně certifikované výroby. Úspěchem na poli kvality je i fakt, že jsme dosáhli ocenění národní značkou Klasa pro 4 výrobky v čele s Majolkou. Naše tradiční výrobky vychází z původních receptur, které nemůžou fungovat bez kvalitních surovin. Používáme známé a časem prověřené české dodavatele, kteří dokáží garantovat kvalitu, za kterou si stojí. Proto si i BONECO ® může dlouhodobě stát za kvalitou svých výrobků.

 

 
Skladovací podmínky
teplota skladování 0°C - 15°C
Název a adresa výrobce
BONECO a.s., LOPATECKÁ 223/13, PRAHA 4, 147 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, řepkový olej, cukr, semínko HOŘČICE 4%, VAJEČNÝ ŽLOUTEK, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, modifikovaný škrob, stabilizátory guarová guma a xanthan, mléčná bílkovina (obsahuje MLÉKO), zahušťovadlo karboxymethylceluloza, barviva lutein a kurkumin, konzervant sorban draselný, koření, antioxidant DISIŘIČITAN DRASELNÝ.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1417 kJ
Energetická hodnota 339 kcal
Tuky 32.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.6 g
Sacharidy 10.5 g
Z toho cukry 7.7 g
Bílkoviny 1.8 g
Sůl 2 g

Alergeny

Vejce Ano
Mléko Ano
Hořčice Ano
Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023431