0
K pokladně

Bohemilk Smetana trvanlivá extra nášleh 35%

1 l
Běžná cena
164,90 Kč 164,90 Kč/l

Značka: Bohemilk

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Smetana tekutá vysokotučná.

- jedinečná surovina pro přípravu zejména cukrářských výrobků, jako jsou dorty, zákusky, deserty,zmrzliny a speciální cukrářské výrobky apod.
- dobrá konzistence a dlouhotrvající stabilita nášlehu
- dlouhá trvanlivost

O VÝROBCI

Opočenská mlékárna zpracovává nejkvalitnější mléko z podhůří Orlických hor, jedné z nejméně ekologicky znečištěných oblastí. Mezi jejích výrobky najedeme čerstvá a trvanlivá mléka, trvanlivé smetany, velkoobjemová balení jogurtů a zakysané smetany, máslo a směsné máslo. Všechny tyto výrobky jsou na trh dodávány pod značkou BOHEMILK. Společnost dále vyrábí zmrzlinové směsi (zn. MIXAR a FREDOMIX). Sortiment obsahuje také sušená mléka určená pro průmyslové zpracování ve výrobnách. Cílem mlékárny je, aby veškeré výrobky svou kvalitou odpovídaly požadavkům, potřebám a očekáváním zákazníků. 

Skladovací podmínky
Uzavřené se může skladovat při teplotě do 24 °C. 24 hodin před šleháním vychlaďte na teplotu nejméně 5 °C. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů. Před použitím protřepejte.
Název a adresa výrobce
Bohemilk, a.s., Podzámčí 385, 517 73 Opočno, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
SMETANA, stabilizátor E 407 (standardizovaný cukrem). Obsah tuku min. 35%. Ošetřeno vysokotepelným UHT záhřevem.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1383 kJ
Energetická hodnota 336 kcal
Tuky 35 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 23 g
Sacharidy 3 g
Z toho cukry 3 g
Bílkoviny 2.2 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023360