0
K pokladně

Podravka přísada do jídla

1 kg
Běžná cena
179,90 Kč 179,90 Kč/kg

Značka: Podravka

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Kořenící přísada Podravka se již dávno stala oblíbenou a nenahraditelnou klasikou v evropských kuchyních. Tato originální kombinace koření a sušené zeleniny vám umožní Podravku použít téměř všude: počínaje zeleninou a masem na dušení a grilování, jednoduchými jídly až po speciality – 1 lžička Podravky zajistí skutečný zážitek pro chuťové buňky a navíc naprosto bez práce.

Popusťte uzdu své kulinářské fantazii a udělejte z vaření něco víc – čeká na vás několik nových druhů přísad do jídel Podravka!

Kořenící přísada pro široké použití Podravka vaše jídlo podtrhne a doplní, ale nepřebije jeho chuť S Podravkou chutná lépe!

O výrobci

V současnosti patří Podravka - Lagris mezi nejvýznamnější potravinářské společnosti v tuzemsku. Specializuje se především na rýži, luštěniny, mlýnské obilné výrobky, sůl, ale také sterilovanou zeleninu a těstoviny. Navíc je držitelem prestižního ocenění Czech Superbrands 2016. Kromě odborníků o něm rozhodovali sami spotřebitelé. 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
Podravka - Lagris a.s., DOLNÍ LHOTA 39, DOLNÍ LHOTA, 763 23
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jedlá sůl (max. 58%), sušená zelenina (mrkev, pastinák, cibule, celer, petrželová nať), látky zvýrazňující chuť (glutaman sodný, inosinan sodný), cukr, směs koření, kukuřičný škrob barvivo (riboflavin).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 679 kJ
Energetická hodnota 164 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.2 g
Sacharidy 32 g
Z toho cukry 22 g
Bílkoviny 8.5 g
Sůl 56.9 g

Alergeny

Celer Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023304