0
K pokladně

Lenor Gold Orchid Vonné perličky do praní

210 g
Běžná cena
249,90 Kč 1 190,00 Kč/kg

Značka: Lenor

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Vonné perličky Lenor s dlouhotrvající vůní vzácné vanilky, mimózy, medové růže a broskví. Stačí je nasypat do bubnu pračky přímo k prádlu.

O značce 

Lenor byl speciálně vytvořen k tomu, aby pomohl udržet svěžest čerstvě vypraného prádla. Lenor je koncentrátový změkčovač tkanin, který zanechává Vaše oblečení jemné a voňavé. Nabídka obsahuje celou řadu výrobků s různými vůněmi a formami použití, což zaručuje, že si vybere opravdu každý.

BEZPEČNOSTNÍ VAROVÁNÍ:

Standardní věty o nebezpečnosti:
H412 - Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.


Pokyny pro bezpečné zacházení:
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P301 + P310 - PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte lékaře.
P501 - Odstraňte obsah / obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.
EUH208 - Obsahuje Hexyl Cinnamal, Acetylcedrene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalool, Heliotropine, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Salicylate, Linalyl Acetate, Limonene, Amyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci. 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
5-25°C
Název a adresa výrobce
Procter&Gamble Czech Republic s.r.o, OTTOVA 402, RAKOVNÍK, 269 32
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Parfémy, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023270