0
K pokladně

Alpro Sójový dezert s karamelovou příchutí

125 g
Běžná cena
33,90 Kč 271,20 Kč/kg

Značka: Alpro

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Ty jsi má karamelová! Tohle je opravdová lahůdka pro každého milovníka sladké krémovitosti. Tento lahodný, 100% rostlinný bezlaktózový pudinkový dezert si prostě zasloužíš! Hedvábnou jemnost naší Alpro bezlaktózové a bezlepkové alternativy pudingu s karamelem si vychutnejte zcela bez výčitek! Je totiž zdrojem vysoce kvalitních proteinů, vápníku a s přirozeně nízkým obsahem tuků. Navíc 100% rostlinný! Alpro může být tvůj první krok ke tvému zdravějšímu já, tak do toho! Dobře děláš - pro sebe, i pro planetu.

Výhody Alpro sójového dezertu s karamelovou příchutí:
▪Přirozeně bez laktózy
▪100% rostlinné
▪Vegetariánské
▪Přirozeně s nízkým obsahem tuku
▪Přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků
▪Zdroj vysoce kvalitní bílkoviny
▪Zdroj vápníku.

Obsahuje vitamíny B2, B12 a D. Hlavní surovinou je sója - a co je na ní kromě její výtečné chuti nejlepší? Naše sója neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Známe budoucnost a je rostlinná.
Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu!
Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.
 
*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.  
 
Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.
 
 
Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě do +25 °C. Po otveření uchovejte v chladničce (max +7°C).
Název a adresa výrobce
Danone a.s.,V parku 2294/2, 148 00 Praha 11-Chodov, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, cukr, loupané SÓJOVÉ boby (6,4 %), zahušťovadla (modifikovaný tapiokový škrob,pektiny, karagenan), karamelová omáčka 1,3 % (cukr, voda), karamelizovaný třtinovýcukr, fosforečnan vápenatý, maltodextrin, aromata, mořská sůl, přírodní aroma,vitaminy (riboflavin (B2), B12, D2).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 361 kJ
Energetická hodnota 85 kcal
Tuky 1.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 13.7 g
Z toho cukry 10.8 g
Bílkoviny 3.2 g
Sůl 0.14 g

Alergeny

Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023201