0
K pokladně

Zacapa XO 40%

700 ml
Běžná cena
3 439,00 Kč 4 912,86 Kč/l

Značka: Zacapa

Země původu:
Guatemala

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Zacapa XO představuje jedinečnou rovnováhu komplexních vůní a chutí, které jsou výsledkem exkluzivní směsi rezervních rumů. Ručně vybíráme rumy, které zrají 6 až 25 let systémem "Sistema Solera". Staření probíhá v sudech po robustní americké whisky, delikátním sherry, jemném vínu Pedro Ximénez a nakonec tekutinu staříme ve francouzských dubových sudech, v nichž dříve zrál koňak. Zacapu XO si nejlépe vychutnáte čistou nebo s ledem a skvěle se kombinuje s hořkou čokoládou a dezerty.

40% OBJ.

Vůně

Rovnováha vyzrálého praženého dubu a karamelu, suchých pečených ořechů, marcipánu a pomerančové kůry s jemným ovocným tónem v závěru.

Chuť 

Vyvážená, dlouho přetrvávající po sladkých třešních, čokoládě, datlích, švestkách, hřebíčku, vanilky a skořice.

Závěr

Lehčí tóny sušeného manga, malin a zázvoru v závěru.


O ZNAČCE 

Rum Zapaca vznikl na počest 100. výročí města Zapaca v roce 1976. Město Zapaca leží 112 km od Guatemaly a jeho název pochází z aztéckého jazyka. Výroba rumu probíhá z prvního lisu panenské cukrové třtiny a zraje metodou Sistema Solera. Tato metoda byla vytvořena Lorenou Vásquezovou, mistryní rumů.

 

O DODAVATELI 

Společnost je jedničkou na českém trhu, kde již déle než 85 let vyrábí nejjemnější tradiční lihoviny a hořké likéry. V široké nabídce produktů nechybí mnohé proslulé a oblíbené značky, především nejoblíbenější lihovina v zemi, kterou je Fernet Stock. S portfoliem čítajícím více než 40 produktů je Stock Plzeň lídrem na trhu v objemu konzumovaných lihovin.

Společnost Stock Plzeň podporuje a aktivně prosazuje zodpovědnou konzumaci alkoholu.

 

Produkt je určen k prodeji pouze osobám statším 18 let.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-24°C.
Název a adresa výrobce
Añejos de Altura, S.A.; Kilómetro 16,5 Carretera Roosevelt 4-81 Zona 01, Mixco, Guatemala
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Destilát z cukrové třtiny, barvivo: karamel (E150d). 

Obsah alkoholu
40,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023178