0
K pokladně

Fly Musli tyčinka malina s jogurtem

25 g
Běžná cena
9,90 Kč 396,00 Kč/kg

Značka: Fly

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Fly müsli tyčinka s malinovými kousky a jogurtovou polevou. 

O výrobci

Lesní plody a ořechy mají lidé v oblibě od nepaměti. V nechutnější podobě je dnes najdete v tyčinkách Maxi Nuta. Společnost RUPA je představila v roce 1997 a svou recepturou zaujaly i v zahraničí. Lidé si od této firmy mohou vychutnat také ovesný Flapjack, proteinové tyčinky Recharge, müsli tyčinky Fly nebo lahodné nugátové sušenky Rupa.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
BONAVITA, spol. s r.o., U Habrovky 247, Praha 140 00
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 231 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 231 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Jogurtová poleva 28% (cukr, rostlinný tuk, sušený jogurt, sušená syrovátka, laktóza, emulgátor, sójový lecithin), škrobový sirup, ovesné vločky, extrudovaná kukuřice (kukuřičná krupice, cukr), kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka, cukr, ječný sladový výtažek, jedlá sůl), sušené brusinky (brusinky, cukr, slunečnicový olej), rostlinný tuk, rozinky, fruktóza, malinové kousky 1,1% (malinový a jablečný koncentrát, škrobový sirup, cukr, zvlhčující látka glycerol, pšeničná vláknina, želírující látka pektin), sušená jablka, emulgátor sójový lecithin, aroma, kyselina citrónová potravinářská.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1720 kJ
Energetická hodnota 412 kcal
Tuky 13.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 10.4 g
Sacharidy 70.8 g
Z toho cukry 28.4 g
Vláknina 2.4 g
Bílkoviny 4.4 g
Sůl 0.4 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002245