0
K pokladně

Teekanne BIO Organics You're My Berry 45g

20 ks
Běžná cena
94,90 Kč 4,75 Kč/ks

Značka: Teekanne

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

BIO ovocný čaj s příchutí malin a brusinek. Udělejte svůj život barevnějším.

Myslíte si, že by váš každodenní život mohl být pestřejší? Proč nezkusit barevný čaj - jako je náš lahodný „Organics YOU‘RE MY BERRY“ s chutí malin a brusinek Pro barvu se hodí do každé sezóny a cítíte se lépe. Poznejte chuť dnešní doby.

Balení obsahuje 20 nálevových sáčků po 2,25 g.

O VÝROBCI
Známé čaje Teekanne přináší na trh německý rodinný podnik stejného jména. Ten patří mezi světovou špičku ve svém oboru a ročně vyrobí až 7,5 milionu čajových pytlíčků. Jde o jednu z nejstarších německých značek, které stále najdeme na pultech obchodů. Vznikla v roce 1882 v Drážďanech. Název Teekanne je německý výraz pro čajovou konvici.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě +5°C až +25°C.
Název a adresa výrobce
TEEKANNE, s.r.o., K Hájům 2606/2b, 155 00 Praha 5, Česká republika.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jablko*, Ibišek*, Listy ostružiny *, Šípek*, Pomerančová kůra*, Přírodní aroma s příchutí brusinek* 3%, Přírodní aroma s příchutí malin* 2,5%, Brusinky* 1%, Maliny* 1%. * pochází z ekologického zemědělství. 100% organic.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023101