0
K pokladně

Cinzano rosso 15%

1 l
Běžná cena
359,90 Kč 359,90 Kč/l

Značka: Cinzano

Země původu:
Itálie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Cinzano Rosso, vytvořené v Turíně, je originálem portfolia vermutů Cinzano. Jeho jantarová barva odráží bohatou infuzi bylinek a koření a zároveň představuje jeho prestiž a kvalitu. Je dokonalou ingrediencí do koktejlů díky své jemné, ale přetrvávající dochuti a může se podávat čisté nebo s troškou sody.

Aromatická směs vanilky a černých třešní s nádechem krémového karamelu. Hladká, s jemným nádechem počáteční sladkosti, která se otevírá do kořeněné komplexní hořkosti, se závěrečnou dochutí pelyňku.

Doporučení

Nalijte Cinzano Rosso přímo na kostky ledu. Ozdobte půlkolečkem citronu a olivami. Chcete-li připravit Cinzano Rosso & Soda, přidejte jen kapku sody.

O značce

Globální italská ikona zrozená roku 1757 v piemontských kopcích, která se díky podnikatelskému odhodlání svých zakladatelů, bratrů Giovanniho Giacoma a Carla Stefana Cinzano, stala značkou světové úrovně. V každé kapce vermutu a šumivého vína Cinzano se skrývájí téměř tři století odhodlání a vůle dosáhnout té nejlepší kvality a chuti.

  

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.
Název a adresa výrobce
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s., ČESKOBRODSKÁ 1329, Praha 9-Kyje, 198 21
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Obsahuje siřičitany.

Obsah alkoholu
15,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1023075