0
K pokladně

Lindt Lindor Dark 70% čokoláda

200 g
Původní cena
184,90 Kč
119,90 Kč 599,50 Kč/kg

Značka: Lindt

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Vaše oblíbené unikátní pralinky Lindor z hořké čokolády jsou nyní ještě v sofistikovanějším zahalení čokolády se 70% kakaa.

Ochutnejte Lindor Dark 70% - neodolatelně jemné pralinky s opravdovou intenzitou kakaa.

O výrobci

Švýcarští Mistři čokolády LINDT, hnáni touhou po opravdu kvalitní čokoládě a vášní pro dokonalost, vyvíjejí a zdokonalují své tajné receptury již od roku 1845. Začínají výběrem nejlepších surovin, nejkvalitnějších ingrediencí a končí výjimečnými čokoládovými kreacemi LINDT, které potěší všechny bez rozdílu věku.

Společnost se řídí přísnými pravidly etiky a udržitelnosti, svými programy nejen zlepšují kvalitu kakaových bodu, zvyšují výnosy sklizně, ale také podporují pěstitele kakaa školícími kurzy a dalšími různými projekty rozvoje infrastruktury. Přispívají ke zlepšování pracovních podmínek a životní úrovně pěstitelů.

  

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem
Název a adresa výrobce
Lindt & Sprüngli (CEE) s.r.o., Karolinská 1, 186 00 Praha 8, Česká republika.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kakaová hmota, cukr, rostlinné tuky (kokosový, palmojádrový v různém poměru), kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, bezvodý mléčný tuk, sušené plnotučné mléko, emulgátor: sójový lecitin, sušené odstředěné mléko, laktóza, lusk vanilky, aromata, extrakt z ječného sladu. Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně 70%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 5214 kJ
Energetická hodnota 1260 kcal
Tuky 104 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 78 g
Sacharidy 56 g
Z toho cukry 50 g
Bílkoviny 13.4 g
Sůl 0.44 g

Alergeny

Lepek Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022892