0
K pokladně

Fino LD Pytle Green Life zatahovací 60L

10 ks
Běžná cena
69,90 Kč 6,99 Kč/ks

Značka: Fino

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Fino green life pytle jsou vyrobené z 97 % recyklovaného polyethylenu, při jejich výrobě není potřeba nových vstupních surovin (ropy) a naopak, spotřebovává se to, co už bylo jednou vyrobeno. 3 % zbylého obsahu tvoří barvivo a aditiva.

Třívrstvá technologie použitá při výrobě plastové fólie zabezpečuje pevnost pytlů, takže odpad donesete do kontejneru bez nehod.

Vlastnosti Fino Green Life zatahovací pytle na odpad:

  • zatahovací
  • třívrstvá technologie pro pevné pytle
  • 97 % recyklovaného polyethylenu
  • 3 % zbylého obsahu tvoří barvivo a aditiva
  • velmi pevné a nepropustné
  • ekologicky šetrné

O značce

FINO je moderní, dynamická, sofistikovaná, přátelská a důvěryhodná značka, která vám usnadní život v domácnosti a poskytne vám řešení. FINO je značka se širokou paletou produktů, který kvalitativními a inovativními produkty pokrývá všechny základní potřeby spotřebitelů v domácnosti. FINO je váš důvod k úsměvu!

 

Adresa dodavatele
Sarantis Czech Republic s.r.o., Žerotínova 133/32, 130 00 Praha, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovávejte mimo dosahu dětí. Nebezpečí udušení. Uchovávejte výrobek mimo dosahu vysokých teplot (max. 35 °C) a chraňte před přímým slunečním světlem.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

97% recyklovaného plastu, barvivo, aditiva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022845