0
K pokladně

Maxi Vita Exclusive Vitamin C + rakytník

20 ks
Akční cena 48,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
69,90 Kč 3,50 Kč/ks

Značka: Maxi Vita

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Podpora imunity a obranyschopnosti organizmu. Obsahuje přírodní extrakt z plodů rakytníku řešetlákového, který podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost organizmu. 

V tradiční medicíně je rakytník ceněn pro vysoký obsah vitaminu C, E a karotenoidů.  

Doporučené dávkování 

Dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. 

O výrobci

MaxiVita je česká značka široce dostupných vitaminových doplňků a jedničkou na trhu ve světě doplňků stravy nabízených v obchodních řetězcích a drogeriích. MaxiVita představuje kvalitní a zároveň cenově dostupný sortiment vitaminů, minerálních látek a dalších výživových doplňků, čímž umožňuje dodat do jídelníčku maximum životně důležitých látek, které v běžné stravě často chybí v potřebném množství.

Adresa dodavatele
VITAR, s.r.o., Třída Tomáše Bati 385, 763 02 Zlín
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě od 5 do 25 ºC v dobře uzavřeném obalu.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

sladidlo - sorbitol, kyselina - kyselina citronová, regulátor kyselosti - hydrogenuhličitan sodný, kyselina L-askorbová, přírodní aroma, protispékavá látka - polyethylenglykol, extrakt z polodů rakytníku řešetlákového, sladidla - sukralóza, citróza (neohesperidin DC), barvivo - riboflavin.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022764