0
K pokladně

Gourmet Gold multipack paštik 8x85 g

680 g
Běžná cena
162,90 Kč 239,56 Kč/kg

Značka: Gourmet

Země původu:
Francie
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

GOURMET Gold vytvořil paštiky, lahodné receptury, které budou rozmazlovat její mlsný jazýček novým chuťovým zážitkem.

Jemné paštiky s hovězím, kuřetem, lososem a dalšími vynikajícími příchutěmi, pečlivě připravené tak, aby nabídly vaší kočce požitek z delikátní a jemné textury. GOURMET Gold paštiky svádí vaši kočku jemnou sametovou chutí!

O ZNAČCE

Sortiment společnosti PURINA® stojí na více než 85 letech odborných zkušeností. Jsme proto nesmírně hrdí na to, že naše krmiva pro domácí mazlíčky patří mezi nejznámější a nejoblíbenější. Víme, že je jen málo věcí, které jsou pro vás důležitější než zdraví a spokojenost vašich čtyřnohých miláčků. Právě proto receptury všech krmiv společnosti PURINA® připravují odborníci s cílem poskytovat zvířatům 100 % živin potřebných k tomu, aby byla v každém životním stádiu zdravá.

Skladovací podmínky
Krmivo skladujte na chladném a suchém místě.
Název a adresa výrobce
Nestlé Česko s.r.o., MEZI VODAMI 2035/31, PRAHA 4, MODŘANY, 143 20, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

S tuňákem: maso a výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho tuňák 4 %), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry.
S játry: maso a výrobky živočišného původu (z toho játra 4 %), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry.
S krůtou: maso a výrobky živočišného původu (z toho krůta 4 %), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry.
S hovězím: maso a výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry.

Analytické složky:
Vlhkost: 77,5 %
Protein: 10,5 %
Obsah tuku: 7,0 %
Obsah anorganických látek: 3,2 %
Hrubá vláknina: 0,05 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022672