0
K pokladně

Vodňanské Kuře Vodňany Babiččiny játrové knedlíčky

220 g
Běžná cena
37,90 Kč 172,27 Kč/kg

Značka: Vodňanské Kuře

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Rychlá zavářka pro Vaše polévky. Namočte si ruce do vody a mokrými prsty tvarujte knedlíčky, tak jak je máte rádi. Odkládejte je na prkénko a pak je najednou dejte do vroucí polévky, stačí 15 minut a máme hotovo. Babiččiny játrové knedlíčky jsou oblíbenou zavářkou.

O výrobci

Pod heslem: „Vždy čerstvé, vždy chutné!" přinášíme na trh produkty té nejvyšší kvality.

Jsme obchodní společnost Vodňanská drůbež, a.s., největší český zpracovatel a dodavatel drůbežího masa v České republice! Ve třech zpracovatelských závodech zpracováváme na moderně vybavených porážkách jateční drůbež, drůbeží výrobky a jsme jediným českým zpracovatelem kachního masa u nás. Zpracovatelské závody a distribuční centra se nacházejí ve Vodňanech, Modřicích, Mirovicích a distribuční centrum ve Skořenicích.

Všechny provozovny splňují přísné veterinárně – hygienické normy ČR a EU a splňují všechna kritéria pro export do 3. zemí. Zpracovává se zde přísně veterinárně kontrolovaná drůbež pouze z českých uzavřených chovů. K výkrmu této drůbeže se používají krmné směsi vyrobené ze surovin nakoupených, ošetřených a uskladněných dle platných ISO norem.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C nebo nižší Skladování u spotřebitele: *-6°C 1 týden, **-12°C 1 měsíc, ***-18°C do data minimální trvanlivosti
Název a adresa výrobce
Vodňanská drůbež, a.s. Radomilická 886 389 01 Vodňany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Drůbeží játra 47%, strouhanka (PŠENIČNÁ mouka, voda, droždí, jedlá sůl, řepkový olej), vepřové sádlo, kuřecí kůže, voda, jedlá sůl, sušená zelenina, byliny, glukózový sirup, koření, aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 844 kJ
Energetická hodnota 202 kcal
Tuky 15 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4.4 g
Sacharidy 5 g
Z toho cukry 4.2 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 2.3 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022506