0
K pokladně

Milka Čokoláda Mmmax Almond Caramel, mléčná s mandlemi

300 g
Akční cena 87,90 Kč
od 3 ks
101,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
129,90 Kč 433,00 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Mléčná čokoláda z alpského mléka s mandlovo-kakaovou náplní (31%), karamelovou náplní (10%) a karamelizovanými slanými kousky mandlí (9%). 

MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8-Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, palmový tuk, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, mandle (6 %), glukózový sirup, sušená syrovátka (z mléka), mléčný tuk, mandlová pasta (1,5 %), kakaový prášek, slazené kondenzované odstředěné mléko, zvhlčující látka (glycerol), emulgátor (sójové lecitiny), sirup z invertního cukru, jedlá sůl, lískooříšková pasta, sirup z karamelizovaného cukru, aromata (obsahují mléko). V mandlovo-kakaové náplni obsah kakaového prášku 4,5 % a obsah kakaové hmoty 9 %. Může obsahovat pšenici.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2288 kJ
Energetická hodnota 549 kcal
Tuky 34 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 52 g
Z toho cukry 49 g
Vláknina 3.1 g
Bílkoviny 5.8 g
Sůl 0.4 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002177