0
K pokladně

Mlékárna ValMez Jogurt z Valašska malina+vanilka

150 g
Akční cena 11,90 Kč
od 6 ks
14,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
17,90 Kč 119,33 Kč/kg

Značka: Mlékárna ValMez

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Lahodný smetanový jogurt s jemně krémovou konzistencí a skvělou chutí. Malinovo - vanilková příchuť na dně kelímku čeká jen na zamíchání. Jogurt je výbornou snídaní, která nakopne organismus do dalšího dne, ale i jako chutná svačinka kdykoli si vzpomeneme.


O výrobci:
Mlékárna nacházející se na Valašsku, založena v roce 1936. Její výroba se specializuje na jogurtové výrobky a čerstvé mléko. Její produkty najdeme v obchodech napříč celou českou republikou a v některých řetězcích i na Slovensku. Zákazníci ocení především vysokou kvalitu a skvělou lahodnou chuť, mnohokrát oceněnou v různých soutěžích.

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě (2-8)°C. Spotřebujte do data uvedeného na víčku.
Název a adresa výrobce
Mlékárna Valašské Meziříčí, ZÁMECKÁ 2/57, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, 757 01
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
SMETANA, ovocná složka 9 % (cukr, maliny 33 %, glukózo-fruktózový sirup, koncentrát šťávy červené řepy, aroma), vanilková složka 7 % (cukr, glukózo-fruktózový sirup, aroma, barviva: kurkumin, paprikový extrakt), jogurtová kultura.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 558 kJ
Energetická hodnota 133 kcal
Tuky 8.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 5.3 g
Sacharidy 12.6 g
Z toho cukry 12 g
Bílkoviny 2.6 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Obsah tuku v jogurtu 6 - 9,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022473