0
K pokladně

Vodňanské Kuře Vodňany Kuřecí filety smažené

1 kg
Běžná cena
229,90 Kč 229,90 Kč/kg

Značka: Vodňanské Kuře

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Vodňanské kuře Vodňany Kuřecí filety smažené.

O výrobci

Pod heslem: „Vždy čerstvé, vždy chutné!" přinášíme na trh produkty té nejvyšší kvality.

Jsme obchodní společnost Vodňanská drůbež, a.s., největší český zpracovatel a dodavatel drůbežího masa v České republice! Ve třech zpracovatelských závodech zpracováváme na moderně vybavených porážkách jateční drůbež, drůbeží výrobky a jsme jediným českým zpracovatelem kachního masa u nás. Zpracovatelské závody a distribuční centra se nacházejí ve Vodňanech, Modřicích, Mirovicích a distribuční centrum ve Skořenicích.

Všechny provozovny splňují přísné veterinárně – hygienické normy ČR a EU a splňují všechna kritéria pro export do 3. zemí. Zpracovává se zde přísně veterinárně kontrolovaná drůbež pouze z českých uzavřených chovů. K výkrmu této drůbeže se používají krmné směsi vyrobené ze surovin nakoupených, ošetřených a uskladněných dle platných ISO norem.

 

 

Skladovací podmínky
Po rozmrazení znovu nezmrazujte! Skladujte při tepl.-18 °C nebo nižší. Uchování u spotřebitele: -6°C 1 týden, -12°C 1 měsíc, -18°C do data minimální trvanlivosti.
Název a adresa výrobce
Vodňanská drůbež, a.s. Radomilická 886 389 01 Vodňany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kořeněné kurecí prsní řízky 75% (kuřecí prsní řízky 76 %, pitná voda, jedlá sůl, bramborový škrob, stabilizátor: trifosforečnany, želírující látka: guma euchema, aroma, drůbeží bílkovina,dextróza); Obalovací směs 25 % (PŠENIČNÁ mouka, pitná voda, jedlá sůl, koření, pekařské droždí, kukuřicné lupínky, řepkový olej, bramborový škrob, dextróza).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 806 kJ
Energetická hodnota 192 kcal
Tuky 8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.9 g
Sacharidy 13 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 17 g
Sůl 1.5 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022420