0
K pokladně

WD-40 Univerzální mazivo sprej

200 ml
Běžná cena
129,90 Kč 649,50 Kč/l

Značka: WD-40

Země původu:
Velká Británie
Popis produktu

Univerzální mazivo, 5 funkcí = 1000 použití. Maže, čistí, chrání proti korozi, uvolňuje zaseknuté mechanismy, vytěsňuje vlhkost, rozpouští lepidla a tmely. Vytvoří voděodolnou a zároveň dielektrickou bariéru. Hodí se všude tam, kde potřebujete odstranit vrzání, uvolnit zaseklé mechanismy, rozpustit usazené nečistoty, mazat, ochránit součásti proti korozi i vlhku. Po nanesení na plochu se mazivo naváže na povrch a rozpustí veškeré mastnoty. Protože neobsahuje silikony, neváže na sebe další nečistoty Vlastnosti: Zastavuje vrzání, maže, uvolní zrezivělé části, povolí zaseklé mechanizmy, ochrání proti korozi, nevede elektrický proud, neobsahuje silikon – neváže nečistoty, vytěsní vodu, rozpustí usazené nečistoty.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Chránit před žárem a slunečními paprsky. Nejvhodnější teplota pro skladování je 18 – 25°C. Nádoba je pod tlakem. Chránit před slunečními paprsky a teplotami nad 50°C.
Název a adresa výrobce
WD-40 Company Ltd., 9715 Businesspark Ave, San Diego, CA 92131, USA
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
uhlovodíky c9-c11, n-alkany, izoalkany,cykloalkany, <2%, aromáty

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022222