0
K pokladně

F.H.Prager Cider Višeň

330 ml
Běžná cena
52,90 Kč 160,30 Kč/l

Značka: F.H.Prager

Země původu:
Česká republika

Vratná záloha: 3,00 Kč

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

„Cider z jablek. Nic víc.“

Jablečný cider s višněmi. Cider polosuchý. Cider a višně! Naše višeň je výborná, ne až tak sladká, spíše polosuchá. Dá se s ní stráviť celý večer.

Celý proces výroby ciderů je vyladěný s odborníky z Anglie a Francie tak, aby odrážel hodnoty firmy. Jedinečná směs jablek pro F.H. Prager kvasí a následně zraje dohromady 6-8 týdnů. Pro zastavení kvašení a odsazení kvasinek se cider zchladí až pod 4 stupně, tak je docíleno dokonalého zastavení kvašení, bez pomoci chemie.

O výrobci

První várka F.H. Prageru vykvasila v roce 2010. V roce 2019 jsme značku koupili od původních majitelů my – parta nadšenců pod záštitou inkubátoru Kofola Česko Slovensko a.s. a od té doby jsme makali na tom, abychom pro vás dokázali sériově vyrábět ten nejlepší řemeslný cider v Čechách.

Díky technologiím, které nám Kofola poskytla a našemu know-how jsme pro vás F.H. Prager vyladili k dokonalosti. Kombinujeme to nejlepší z poctivých řemeslných postupů a high-endových technologických procesů.

Na prvním místě je vždycky surovina – cestu za lepším F.H. Pragerem jsme započali výběrem vhodných jablek. Poznali jsme spoustu farmářů a ochutnali nespočet jablečných odrůd.

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 

 
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Sediment je znakem přírodního charakteru nápoje. Podávejte chlazené. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Název a adresa výrobce
Kofola a.s., Za Drahou 1, Krnov
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 274 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 274 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Obsahuje fermentovanou jablečnou šťávu a koncentrovanou šťávu z hořkosladkých odrůd jablek a višní, oxid uhličitý.

Obsah alkoholu
3,9 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022130