Milí zákazníci, aktuálně se potýkáme s problémy s platbou kartou online. Moc se omlouváme za případné komplikace. Intenzivně makáme na tom, aby bylo znova všechno tiptop.

0
K pokladně

Milka Čokoláda Mmmax Peanut Caramel mléčná s arašídy

276 g
Běžná cena
129,90 Kč 470,65 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Německo
Popis produktu

Mléčná čokoláda z alpského mléka s náplní s arašídy (11%) v karamelovém krému (10%) a arašídovou náplní (22%) s kousky arašídů (1%) a rýžovými křupinkami (0,4%). Kombinace smetanové, křupavé a jemné složky poskytuje intenzivní chuťový zážitek.

ČOKOLÁDA MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8-Karlín
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 207 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 174 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, arašídy, kakaové máslo, palmový tuk, sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka (z mléka), kakaová hmota, glukózový sirup, arašídová pasta (3%), mléčný tuk, glukózo-fruktózový sirup, kousky arašídů, emulgátory (sójový lecitin, E 476, E 471, slunečnicový lecitin), rýžová mouka, aromata, lískooříšková pasta, jedlá sůl.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2277 kJ
Energetická hodnota 546 kcal
Tuky 33 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 16 g
Sacharidy 51 g
Z toho cukry 47 g
Vláknina 2.3 g
Bílkoviny 9.1 g
Sůl 0.29 g

Alergeny

Arašídy Ano
Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002140