Milí zákazníci, aktuálně se potýkáme se zpožděním doručení objednávek. Moc se omlouváme za případné komplikace. Intenzivně makáme na tom, aby bylo znova všechno tiptop

0
K pokladně

Tuc Slaninové slané krekry

100 g
Běžná cena
29,90 Kč 299,00 Kč/kg

Značka: Tuc

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

• Křupavé krekry
• S příchutí slaniny
• Nová receptura se slunečnicovým olejem
• Pečené v troubě

O ZNAČCE

Historie sušenek TUC začíná v roce 1958 v Belgii. Pan Parein, který vlastnil malou cukrářskou společnost v Belgii,  odcestoval do USA,  kde se rozhodl pátrat po receptuře ke slané sušence zvané „cracker“. Po návratu do své rodné Belgie pan Parein již zvažoval možná jména pro novou slanou pochutinu, kterou bude vyrábět. Říká se, že se rozhodl použít iniciály TUC poté, co viděl v novinách název „Trade Union Corporation“. Sušenky TUC jsou k dispozici ve více než 50 zemích po celém světě.

Skladovací podmínky
  Uchovejte v chladu a suchu.  
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic, s. r. o., Karolinská 661, 186 00 Praha 8 Karlín
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 244 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 229 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Pšeničná mouka, rostlinný olej, glukózový sirup, sladový extrakt z ječmene, jedlá sůl, vejce, kypřicí látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný), sušená syrovátka, aromata a kouřové aroma, látky zvýrazňující chuť (e 621, e 631, e 627), sušená cibule, sušená slanina (0,1%), barviva (amoniakový karamel, karmíny), látka zlepšující mouku (disiřičitan sodný), koření.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2126 kJ
Energetická hodnota 507 kcal
Tuky 23 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.1 g
Sacharidy 65 g
Z toho cukry 5.1 g
Vláknina 2.3 g
Bílkoviny 8 g
Sůl 2.3 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano
Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1002119