0
K pokladně

Opavia Zlaté Polomáčené sušenky hořké

100 g
Akční cena 15,90 Kč
od 4 ks
18,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
22,90 Kč 229,00 Kč/kg

Značka: Opavia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Legendární máslové sušenky milované celou Českou republikou.

Vychutnejte si tradiční polomáčené v hořké čokoládě a vraťte se zpátky do dětství. Tradiční polomáčené pro sebe nebo rodinu a taky hravé polomáčené mini pro více zábavy.

 

 

O OPAVIA
Všechno začíná v rodině Kašpara Melichar Baltazara Fiedora a jeho ženy Amálie, kteří společně zakládají v Opavě rodinný podnik na pečení oplatek. První produkty byly kulaté oplatky slazené cukrem a pečené na otevřeném ohni. Označení Opavia se původně vztahovalo k továrně v Opavě.

 

    

 

Nyní se s ním pracuje jako se značkou produktů, které se vyrábějí ve třech českých továrnách, v Opavě, Lovosicích a Mariánských Lázních. Většina produkce pochází z České republiky, část je vyráběna také v zahraničních továrnách.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v chladu a suchu.
Název a adresa výrobce
Mondelez czech, Karolinská 661/4, Karlín, Praha 8
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka, hořká poleva 19,8 % [cukr, ztužený rostlinný tuk, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátory (sójový lecitin, e 476), aroma], rostlinný tuk, cukr, sójová mouka, sladový extrakt z ječmene, glukózový sirup, kypřicí látky (e 500, e 503), aromata (máslové, ethylvanilin, citronové), emulgátor (sójový lecitin), sušené žloutky.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2146 kJ
Energetická hodnota 513 kcal
Tuky 27 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 13 g
Sacharidy 62 g
Z toho cukry 23 g
Vláknina 3 g
Bílkoviny 7.1 g
Sůl 0.08 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002115