0
K pokladně

Opavia BeBe Rodinné jemné

130 g
Běžná cena
27,90 Kč 214,62 Kč/kg

Značka: Opavia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Sušenky s máslovou a vanilkovou příchutí.

Vyvážená svačinka složená z cereálií, ovoce a nápoje představuje pro Vás, Vaši rodinu i přátele kvalitní zdroj energie kdykoliv během dne. 

O značce

Všechno začíná v rodině Kašpara Melichar Baltazara Fiedora a jeho ženy Amálie, kteří společně zakládají v Opavě rodinný podnik na pečení oplatek. První produkty byly kulaté oplatky slazené cukrem a pečené na otevřeném ohni. Označení Opavia se původně vztahovalo k továrně v Opavě.

Nyní se s ním pracuje jako se značkou produktů, které se vyrábějí ve třech českých továrnách, v Opavě, Lovosicích a Mariánských Lázních. Většina produkce pochází z České republiky, část je vyráběna také v zahraničních továrnách.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v chladu a suchu.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 205 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 203 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka 55,9 %, cukr, celozrnná pšeničná mouka 16,6 %, ztužený rostlinný tuk, pšeničný škrob, kypřicí látky (e 503, e 500), emulgátory (e 472e, sójový lecitin), jedlá sůl, aromata (vanilkové, máslové), směs vitaminů a minerální látky (vitamin e, vitamin b1, hořčík), sušené mléko odstředěné, regulátor kyselosti (kyselina citronová), látka zlepšující mouku (e 221).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1850 kJ
Energetická hodnota 442 kcal
Tuky 12 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.9 g
Sacharidy 73 g
Z toho cukry 22 g
Vláknina 3.3 g
Bílkoviny 8.2 g
Sůl 0.6 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002078