0
K pokladně

Purina ONE Indoor Mini filetky s tuňákem a zelenými fazolkami/s telecím a mrkví 4x85g

340 g
Akční cena 57,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
84,90 Kč 249,71 Kč/kg

Značka: Purina ONE

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky žijící v bytech.

Kapsičky PURINA ONE jsou kompletním a vyváženým krmivem, speciálně vyvinutým veterináři a experty na výživu společnosti PURINA. Představují ideální kombinaci vysoce kvalitní výživy a skvělé chuti. Můžete si tak být jisti, že si vaše kočka na kapsičkách PURINA ONE pochutná a dostane všechny potřebné živiny, aby zůstala zdravá dnes i zítra.

• Bez přidaných umělých barviv a konzervantů.
• Pomáhá minimalizovat tvorbu smotků chlupů díky vláknině.
• Štíhlá linie a optimální tělesná kondice díky vysokému obsahu bílkovin.
• S vysoce kvalitním telecím a tuňákem, které obsahují kvalitní bílkoviny a výborně chutnají.
• Díky antioxidantům, jako je vitamín E, pomáhá podporovat silnou přirozenou obranyschopnost.

Krmný návod: Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 2 až 3 kapsičkami denně, nejméně ve 2 samostatných dávkách. Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici kočky. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

O ZNAČCE

Sortiment společnosti PURINA® stojí na více než 85 letech odborných zkušeností. Jsme proto nesmírně hrdí na to, že naše krmiva pro domácí mazlíčky patří mezi nejznámější a nejoblíbenější. Víme, že je jen málo věcí, které jsou pro vás důležitější než zdraví a spokojenost vašich čtyřnohých miláčků. Právě proto receptury všech krmiv společnosti PURINA® připravují odborníci s cílem poskytovat zvířatům 100 % živin potřebných k tomu, aby byla v každém životním stádiu zdravá.

 

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u produktů značky PURINA ONE. Dodaný vzhled produktu se může lišit dle dostupnosti na skladě.

 

 

Skladovací podmínky
Neotevřenou kapsičku skladujte na chladném a suchém místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

S telecím a mrkví ve šťávě: maso a výrobky živočišného původu (z toho telecí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, zeleniny (0,6 % sušené mrkve, odpovídá 5,4 % mrkve), cukry. S tuňákem a zelenými fazolkami ve šťávě: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho tuňák 4 %), vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, zeleniny (0,6 % sušených zelených fazolek, odpovídá 5,4 % zelených fazolek), cukry.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1021165