0
K pokladně

Sunar Complex 3, batolecí mléko od uk. 12. měsíce

600 g
Doporučená cena
359,90 Kč
249,90 Kč 416,50 Kč/kg

Značka: Sunar

Země původu:
Švédsko
Popis produktu

Sunar Complex 3 je batolecí mléko z plnotučného mléka, bez palmového oleje. Vyvinuto podle vzoru mateřského mléka. Je určeno pro děti od ukončeného 12. měsíce a obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Mléčná výživa pro malé děti pro spokojené bříško.
Sunar Complex 3 byl vyvinut po vzoru mateřského mléka a obsahuje unikátní  kombinaci živin, které se v mateřském mléce přirozeně vyskytují.

Plnotučné mléko, ze kterého je Sunar Complex  vyroben,  dodává mléku lahodnou chuť, a proto je dětmi velmi dobře přijímáno a mají spokojené bříško.

Proč si vybrat Sunar Complex:
- Z plnotučného kravského mléka
- Bez palmového oleje
- Podpora imunity díky vitaminům A, C a D
- Podpora správného vývoje díky obsahu železa, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí a správnému vývoji imunitního systému
- Vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí
Omega 3 masné kyseliny (kyselina alfa-linolenová) přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy


Na kvalitě záleží:
Kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany v oblasti 2 UNESCO biosfér ve Švédsku. Při výrobě jsou aplikovány pokročilé technologie výroby a samozřejmostí je přísná kontrola kvality.

Více než 80 let výzkumu:
Sunar s láskou pečuje o dětská bříška více než 80 let. Tato receptura byla vyvinuta experty z Hero Institute for Infant Nutrition, kteří spolupracují s předními zahraničními vědeckými odborníky na výživu, nemocnicemi a univerzitami.
 

     

Příprava:

1. Pečlivě si umyjte a osušte ruce.  2. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut. V jiné nádobě převařte pitnou vodu pro kojence a nechte ji vychladnout na 40 °C.  3. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (viz. dávkovací tabulka).  4. Naplňte přiloženou odměrku práškem a zarovnejte ji o hranu v dóze. Vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka).  5. Dobře zavřete a důkladně promíchejte, až se prášek rozpustí. Před podáváním dítěti zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37–40 °C. 6. Připravenou porci ihned podávejte, nespotřebované mléko vylijte.

UPOZORNĚNÍ

Sunar Complex 3 je batolecí mléčná výživa v prášku. Je určen pouze pro výživu kojenců od ukončeného 12. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Complex 3 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoli výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii, nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence.

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy. Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence.

Umělá výživa by měla být užívána jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie.

O ZNAČCE

Svůj název Sunar získal v 50. letech minulého století spojením slov SUšena NÁRodní a dodnes je symbolem zdravého vývoje celého národa. Pro správný růst a vývoj potřebují děti kvalitní výživu bez barviv, aromat a konzervantů a Sunaru na kvalitě opravdu záleží!

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neuchovávejte v lednici. Vždy podávejte pouze čerstvě namíchanou porci a spotřebujte ji do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znovu nepodávejte. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.
Název a adresa výrobce
HERO CZECH s.r.o., Praha 5, Radlická 751/113e, PSČ 15006
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, smetana (obsahuje mléčný tuk), slunečnicový olej, kokosový olej, řepkový olej, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), vápenaté soli kyseliny fosforečné, citronan draselný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecitin), chlorid hořečnatý, chlorid sodný, L-askorbát sodný, rybí olej, cholin chlorid, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, inositol, síran zinečnatý, L-karnitin, D-α-tokoferol, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl palmitát, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, jodid draselný, seleničitan sodný, kyselina listová, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, síran manganatý, kyanokobalamin.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 267 kJ
Energetická hodnota 64 kcal
Tuky 2.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 8.3 g
Z toho cukry 4.8 g
Bílkoviny 1.2 g
Sůl 0.06 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 12. měsíce

Alergeny

Ryby Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1021118