0
K pokladně

Sunar Complex 2, pokračovací kojenecké mléko od uk. 6. měsíce

600 g
Doporučená cena
359,90 Kč
249,90 Kč 416,50 Kč/kg

Značka: Sunar

Země původu:
Švédsko
Popis produktu

Sunar Complex 2 je pokračovací kojenecké mléko z plnotučného mléka, bez palmového oleje. Vyvinuto podle vzoru mateřského mléka. Je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce a obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Pokračovací kojenecká mléčná výživa pro spokojené bříško. 
Sunar Complex 2 byl vyvinut po vzoru mateřského mléka a obsahuje unikátní  kombinaci živin, které se v mateřském mléce přirozeně vyskytují.

Plnotučné mléko, ze kterého je Sunar Complex 2 vyroben,  dodává mléku lahodnou chuť a proto je dětmi velmi dobře přijímáno a mají spokojené bříško.

Proč si vybrat Sunar Complex:
- Z plnotučného kravského mléka
- Bez palmového oleje
- Prebiotická vláknina GOS 
- Podpora imunity díky vitaminům* A, C a D
- Podpora správného vývoje díky obsahu železa*, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí a správnému vývoji imunitního systému
- Vápník* a vitamin D* jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí
- Omega 3 masné kyseliny (kyselina alfa-linolenová) přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy

* Vitaminy a železo jsou přidávány do veškeré pokračovací kojenecké výživy v souladu s požadavky legislativy


Na kvalitě záleží:
Kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany v oblasti 2 UNESCO biosfér ve Švédsku. Při výrobě jsou aplikovány pokročilé technologie výroby a samozřejmostí je přísná kontrola kvality.

Více než 80 let výzkumu:
Sunar s láskou pečuje o dětská bříška více než 80 let. Tato receptura byla vyvinuta experty z Hero Institute for Infant Nutrition, kteří spolupracují s předními zahraničními vědeckými odborníky na výživu, nemocnicemi a univerzitami.

 

     

Příprava:

1. Pečlivě si umyjte a osušte ruce.  2. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut. V jiné nádobě převařte pitnou vodu pro kojence a nechte ji vychladnout na 40 °C.  3. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (viz. dávkovací tabulka).  4. Naplňte přiloženou odměrku práškem a zarovnejte ji o hranu v dóze. Vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka).  5. Dobře zavřete a důkladně promíchejte, až se prášek rozpustí. Před podáváním dítěti zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37–40 °C. 6. Připravenou porci ihned podávejte, nespotřebované mléko vylijte.

UPOZORNĚNÍ

Sunar Complex 2 je pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku. Je určen pouze pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Complex 2 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoli výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii, nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence.

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy. Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence.

Umělá výživa by měla být užívána jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

O ZNAČCE

Svůj název Sunar získal v 50. letech minulého století spojením slov SUšena NÁRodní a dodnes je symbolem zdravého vývoje celého národa. Pro správný růst a vývoj potřebují děti kvalitní výživu bez barviv, aromat a konzervantů a Sunaru na kvalitě opravdu záleží!

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neuchovávejte v lednici. Vždy podávejte pouze čerstvě namíchanou porci a spotřebujte ji do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znovu nepodávejte. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.
Název a adresa výrobce
HERO CZECH s.r.o., Praha 5, Radlická 751/113e, PSČ 15005
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 348 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 348 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Plnotučné mléko, odtučněné mléko, laktóza (z mléka), maltodextrin, slunečnicový olej, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), galaktooligosacharidy GOS (z laktózy), řepkový, kokosový olej, draselné soli kyseliny citronové, rybí olej, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, chlorid hořečnatý, chlorid cholinu, emulgátor (sójový lecithin), citronan sodný, L-askorbát sodný, chlorid sodný, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, taurin, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, inositol, L-karnitin, síran zinečnatý, směs tokoferolů, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl-palmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), fytomenadion, seleničitan sodný, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 291 kJ
Energetická hodnota 69 kcal
Tuky 3.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.2 g
Sacharidy 8.1 g
Z toho cukry 5.6 g
Vláknina 0.2 g
Bílkoviny 1.4 g
Sůl 0.06 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Alergeny

Ryby Ano
Sója Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1021117