0
K pokladně

Milka Čokoláda Mmmax Toffee Whole Nuts mléčná s oříšky a karamelem

300 g
Běžná cena
129,90 Kč 433,00 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Mléčná čokoláda z alpského mléka plněná mléčnou náplní s karamelovou příchutí (32 %), karamelovou náplní (10 %) a celými jádry lískových ořechů (8 %).

MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic, s. r. o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 Karlín
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 227 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 227 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, palmový tuk, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, lískové ořechy, kakaová hmota, glukózový sirup, sušená syrovátka (z mléka), mléčný tuk, slazené kondenzované odstředěné mléko, zvhlčující látka (glycerol), emulgátor (sójové lecitiny), sirup z invertního cukru, lískooříšková pasta, sirup z karamelizovaného cukru, aromata, jedlá sůl. Sušené odstředěné mléko v mléčné náplní: 7,5 %. Může obsahovat jiné ořechy a pšenici.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2332 kJ
Energetická hodnota 560 kcal
Tuky 36 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 18 g
Sacharidy 52 g
Z toho cukry 49 g
Vláknina 2 g
Bílkoviny 5.4 g
Sůl 0.24 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002031