0
K pokladně

Milka Čokoláda Mléčná z alpského mléka

100 g
Běžná cena
44,90 Kč 449,00 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Německo
Popis produktu

Mléčná čokoláda z alpského mléka.

V mléčné čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 30%.

MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic s.r.o., Karolinská 661/4, 18600, Praha 8
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 301 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 301 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka (z mléka), mléčný tuk, emulgátor (sójové lecitiny), lískooříšková pasta, aroma. V mléčné čokoládě z alpského mléka obsah kakaové sušiny nejméně 33 %. Může obsahovat jiné ořechy a pšenici.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2251 kJ
Energetická hodnota 539 kcal
Tuky 31 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 19 g
Sacharidy 57 g
Z toho cukry 55 g
Vláknina 2.3 g
Bílkoviny 6.5 g
Sůl 0.28 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002028