0
K pokladně

Alpro Barista Sójový nápoj

1 l
Původní cena
84,90 Kč
54,90 Kč 54,90 Kč/l

Značka: Alpro

Země původu:
Belgie
Popis produktu

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby. 

Objev Alpro sójový nápoj BARISTA, ze kterého připravíš perfektní latté art nebo pěnu na capuccino! Základní rostlinná varianta nápoje, který Tě nezradí. Jemné tóny vanilky dělají Alpro sójový nápoj BARISTA perfektním pro kombinaci s různými druhy kávy. Jednoduše našleháš, jednoduše vypiješ, jednoduše miluješ. Skvělá chuť a bohatá, krémová textura, která funguje horká i ledová – použijte stejně jako klasické mléko.

Výhody Alpro sójového nápoje BARISTA:

▪Přirozeně bez laktózy

▪100% rostlinné

▪Vegetariánské

▪Přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků

▪S nízkým obsahem cukru

▪Zdroj vysoce kvalitní bílkoviny

▪Zdroj vápníku a vitamínů D, B2 a B12. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Všechny naše sójové boby pocházejí z Evropy nebo Kanady a mají certifikát Pro Terra. To znamená, že při výrobě našich sójových nápojů nebyl poškozen žádný deštný prales. Také to znamená, že sójové boby nejsou geneticky modifikované (jsme GMO free), že dobře pečujeme o naše zaměstnance a naši farmáři splňují ty nejvyšší standardy pěstování sójových bobů.

Známe budoucnost a je rostlinná.

Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu!

Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.  

Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.

Skladovací podmínky
Uchovávejte do max. 25°C. Po otevření uchovávejte v chladničce (max. 7°C) a spotřebujte do 5 dnů.
Název a adresa výrobce
Danone a.s.,V Parku 2294/2, 148 00 Praha 11-Chodov, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, loupané SOJOVÉ BOBY (8,7%), jablečný extrakt, regulátory kyselosti (dihydrogenfosforečnan draselný, hydrogenfosforečnan draselný), uhličitan vápenatý, mořská sůl, stabilizátor (guma gellan), vitamíny (riboflavin (B2), B12, D2).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 183 kJ
Energetická hodnota 44 kcal
Tuky 1.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 3 g
Z toho cukry 2.9 g
Vláknina 0.6 g
Bílkoviny 3.3 g
Sůl 0.08 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001986