0
K pokladně

Jägermeister Charakter Scharf (33%)

700 ml
Běžná cena
569,90 Kč 814,14 Kč/l

Značka: Jägermeister

Země původu:
Německo

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

 

PËKNË VVVOßTREJ! NABROUŠENEJ SHOT, CO NENÍ PRO KAŽDÝHO. Stejně jako originál i Jägermeister SCHARF využívá směs bylin, květů, kořínků a ovoce. Jägermeister SCHARF si však získal své místo na výsluní díky svýmu vostrýmu a kořeněnýmu profilu. Výsledkem je dokonale vostrá, nová interpretace, zahrnující více intenzivní chuť zázvoru a 33% alkoholu. Zázvor a kořen galangalu je přesně to, co vás na party pořádně nakopne.

Obsah alkoholu činí 33 %.

O výrobci

Společnost vyrábějící bylinný likér Jägermeister byla založena v roce 1878. Jägermeister byl na trh uveden v roce 1935. Nápoj má silnou výraznou vůni a výjimečně citlivě vyváženou hořkosladkou chuť.

Bylinný likér Jägermeister se vyrábí podle tajné původní receptury macerací 56 koření, bylin a dalších zdrojů (mimo jiné kůry citrusů, anýzu, lékořice, šafránu, zázvoru a jalovcových bobulí) v neutrálním lihu po dobu šesti týdnů.

Jägermeister zraje minimálně 1 rok v dubových sudech. Jeho výroba dodnes probíhá pouze ve Spolkové republice Německo. Výrobcem je společnost Mast-Jägermeister AG.

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

 
 
Skladovací podmínky
Skaldujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Mast-Jägermeister SE, Jägermeisterstrasse 7-15, D-38296 Wolfenbüttel, Německo
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

voda, konzumní líh, cukr, směs bylin a koření, karamelizovaný cukr, přírodní aroma

Obsah alkoholu
33,0 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020560