0
K pokladně

Hendrick's Gin (41.40%)

1 l
Běžná cena
1 049,00 Kč 1 049,00 Kč/l

Značka: Hendrick's

Země původu:
Velká Británie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Super prémiový gin Hendrick’s je naprosto unikátní svým složením. K jeho výrobě se využívá 11 druhů bylin a koření, okvětní lístky růží a jedna velmi nezvyklá přísada – okurka. Výsledkem je mírně pinkantní vůně a specifická chuť, ve které vynikají tóny citrusů.

Doporučené servírování

Hendrick’s gin je ideální do drinků, namíchejte si například Gin & Tonic a ozdobte plátkem okurky. Právě salátová okurka by v drinku obsahující Hendrick’s gin neměla chybět. Podtrhuje totiž méně patrné tóny, které díky této ingredienci vystoupí do popředí.

Zajímavost

Původem ze Skotska, z přímořské vesnice Girvan, Hendrick’s je malosériově vyráběný gin. Jako jediný gin na světě je destilován pomocí dvou destilačních zařízení. Destilační kolona Bennet z roku 1860 produkuje velmi robustní a chuťově bohaté destiláty. Destilační zařízení Carter (vyroben 1948) zase osvěžující a neuvěřitelně delikátní destiláty. Jejich kombinací a pečlivým výběrem bylinných přísad vzniká nesmírně lahodný, unikátní Hendrick‘s gin.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Mast-Jaegermeister CZ s.r.o. Praha 5, Smíchov, Plzeňská 3350/18.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ginový základ, voda.

Obsah alkoholu
41,4 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020559