0
K pokladně

Alpro Sójový krém na vaření

250 ml
Běžná cena
54,90 Kč 219,60 Kč/l

Značka: Alpro

Země původu:
Belgie
Popis produktu

100% rostlinný sójový krém na vaření.

Univerzální a snadno zařaditelný do každodenního vaření. Bohatý na chuť a ideální pro přípravu všech pokrmů. Vyzkoušejte například do polévek, omáček, těstovinových pokrmů nebo gratinovaných brambor.

▪Přirozeně bez laktózy

▪100% rostlinné

▪Vegetariánské

▪S nízkým obsahem cukru

Hlavní surovinou je sója - a co je na ní kromě její výtečné chuti nejlepší? Naše sója neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Známe budoucnost a je rostlinná.

Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu!

Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.  

Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.

                     
*Design výrobku se může lišit od uvedené fotografie.

Skladovací podmínky
Po otevření uchovejte v chladničce (max. 7°C) a spotřebujte do 5 dnů.
Název a adresa výrobce
Danone a.s., V Parku 2294/2, 148 00 Praha 11-Chodov
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, rostlinný olej (slunečnicový), loupané sójové boby (4%), fruktózo-glukózový sirup, emulgátor (estery sacharózy s mastnými kyselinami), stabilizátory (xanthan, guma guar, karagenan), mořská sůl, aroma. Přirozeně nemléčná a bezlaktózová. Neobsahuje lepek ani pšenici.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 698 kJ
Energetická hodnota 166 kcal
Tuky 16.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.9 g
Sacharidy 1.6 g
Z toho cukry 1.6 g
Vláknina 0.3 g
Bílkoviny 2 g
Sůl 0.14 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001976