0
K pokladně

Jelen Aviváž šeříková 2,7l

108 dávek
Běžná cena
199,90 Kč 1,85 Kč/dávka

Značka: Jelen

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Každý květen u Jelenovy babičky voněl šeřík. Aby domov mohl vonět celý rok, připravil Jelen tuto aviváž, která prádlo krásně provoní šeříkem. Navíc zjemní vlákna v prádle, a usnadní tak žehlení. Šetrnost k pokožce je opět doložena dermatologickými testy. Navíc obsahuje tenzid rostlinného původu, tak aby i k přírodě byla co nejšetrnější.

Upozornění

Kondicionér neaplikujte přímo na tkaninu.

H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

O značce 

Mýdlo s jelenem ve skoku je tu více než 150 let. Svou slávu si získalo již za dob Rakousko-Uherska, kdy bylo neodmyslitelnou součástí hospodyněk všech zemí monarchie, i mimo ni. Výroby se chopil v první polovině 19. století obyčejný sedlák, řezník a uzenář Georg Schicht z Liberce. O tom, kdy přesně se tak stalo, prameny mlčí. Na dobových reklamních materiálech se praví, že mýdlo je „od roku 1848 nepřekonáno”, jeho tak spojujeme se samotnými počátky firmy. Tedy s rokem, kdy Georg získal živnostenské oprávnění na výrobu mýdla.

 

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě od 5°C do 25°C.
Název a adresa výrobce
BENASONET, Jakub č. 13, 28533, Církvice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5% nebo více, avšak méně než 15%: mýdlo: méně než 5%: aniontově povrchně aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky: enzymy: pafrém: Benzyl Alcohol, Bronopol, Iodopropynyl Butycarbamate.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020466