0
K pokladně

Alpro Sójový nápoj s banánovou příchutí

250 ml
Běžná cena
35,90 Kč 143,60 Kč/l

Značka: Alpro

Země původu:
Belgie
Popis produktu
O našem banánovém sójovém nápoji můžeme říct tři slova: pojď do něj! Seznam se s Alpro sójovým nápojem s banánovou příchutí. Rozhodnutí přejít na rostlinnou alternativu mléka oceňujeme a určitě máš spoustu důvodů se díky tomu cítit prostě skvěle. Je to dobré pro tebe i pro planetu. A teď si pojď dopřát vychlazenou sklenici plnou bohaté banánové chuti. A nebo si vylepšíš své ranní cereálie? Proč ne?
 
Výhody Alpro sójového nápoje s banánovou příchutí:
▪Přirozeně bez laktózy
▪100% rostlinné
▪Vegetariánské
▪Přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků
▪Zdroj vysoce kvalitní bílkoviny
▪Zdroj vápníku. Obsahuje vitamíny B2, B12 a D.
 
Hlavní surovinou je sója - a co je na ní kromě její výtečné chuti nejlepší? Naše sója neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.
 
Známe budoucnost a je rostlinná.
Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu!
Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.
 
*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.  
 
Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.
                   
*Design výrobku se může lišit od uvedené fotografie.
Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě do +25 °C. Po otevření skladujte v chladničce (max. 7 °C) a spotřebujte do 5 dnů.
Název a adresa výrobce
Danone a.s., V Parku 2294/2, 148 00 Praha 11-Chodov
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 305 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 305 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, loupané sójové boby (5,8%), cukr, banánová šťáva z koncentrátu (1,2%), aroma, maltodextrin, uhličitan vápenatý, stabilizátory (karubin, guma gellan), mořská sůl, regulátor kyselosti (fosforečnan draselný), vitaminy (Riboflavin (B2), B12, D2), přírodní aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 296 kJ
Energetická hodnota 70 kcal
Tuky 1.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.3 g
Sacharidy 9.9 g
Z toho cukry 9.9 g
Vláknina 0.5 g
Bílkoviny 3.3 g
Sůl 0.14 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001969