0
K pokladně

Alpro Sójový dezert s čokoládovou příchutí

125 g
Běžná cena
33,90 Kč 271,20 Kč/kg

Značka: Alpro

Země původu:
Belgie
Popis produktu
Uspokoj svojí chuť na sladké! Náš lahodný čokoládový dezert je dokonale krémový, ready na tvůj "me-time". Vyvážená chuť krémové konzistence sóji a sladké čokolády vás překvapí! Poddej se intezivní chuti čokolády ve 100% rostlinném krémovém dezertu Alpro. Tak co, odoláš? Hedvábnou jemnost naší lahodné Alpro bezlaktózové alternativy pudingu s příchutí čokolády  si vychutnejte zcela bez výčitek! Je totiž zdrojem vysoce kvalitních proteinů, vápníku a s přirozeně nízkým obsahem tuků. Navíc 100% rostlinný! Alpro může být tvůj první krok ke tvému zdravějšímu já, tak do toho! Dobře děláš - pro sebe, i pro planetu.
 
Výhody Alpro sójového dezertu s příchutí čokolády: 
▪Přirozeně bez laktózy
▪100% rostlinné
▪Vegetariánské
▪Přirozeně s nízkým obsahem tuku
▪Přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků
▪Zdroj vysoce kvalitní bílkoviny
▪Zdroj vápníku. Obsahuje vitamíny B2 a D.
 
Hlavní surovinou je sója - a co je na ní kromě její výtečné chuti nejlepší? Naše sója neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. Zároveň je dobré vědět, že naše rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.
 
Známe budoucnost a je rostlinná.
Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu!
Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.
 
*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.  
 
Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.
                      
*Design výrobku se může lišit od uvedené fotografie.
Skladovací podmínky
Po otevření skladujte v chladničce (max. 7°C) a spotřebujte do 5 dnů. Uchovávejte do max. 25°C.
Název a adresa výrobce
Danone a.s., V Parku 2294/2, 148 00 Praha 11-Chodov
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 202 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 202 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, cukr, loupané sójové boby (6,1%), zahušťovadla (modifikovaný kukuřičný škrob, karagenan), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (2%), čokoláda (1%),(cukr, kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, přírodní vanilkové aroma), uhličitan vápenatý, regulátor kyselosti (dihydrogenfosforečnan draselný), aroma, mořská sůl, vitaminy (riboflavin (B2), B12, D2). Může obsahovat stopy mandlí a lískových ořechů.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 349 kJ
Energetická hodnota 83 kcal
Tuky 1.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 13 g
Z toho cukry 10.5 g
Vláknina 1.1 g
Bílkoviny 3 g
Sůl 0.14 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1001962